V našem penzionu se domluvíte: en de fr ru pl
Stáje a farma Jangelec

Stáje a farma Jangelec

Farma na Jangelci má 9 prostorných boxů.

V areálu penzionu se nachází farma Jangelec, chováme zde daňky a koně.

V prostorách koňské farmy je možnost pronájmu kryté haly (16x29m), pískové venkovní jízdárny (30x60m) včetně skokového materiálu a drezurního obdelníku.

Dále nabízíme trénink s Honzou Bubnem.

Více info. na tel.: 776 354 496

 


Prázdniny na Farmě Jangelec

 Tábor je určen pro děti od 8 do 14 let. Děti budou spát na penzionu podle počtu lůžek. Kapacita pobytových turnusů je 18 dětí. U příměstských táborů je kapacita stejná. Chcete-li se přihlásit, kontaktujte nás prosím na email:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Náplň tábora

Tábor má za cíl seznámit děti pomocí her, jak se šetrně chovat k přírodě, jak výtvarně využít přirodní materiály a jak se postarat o koně. Děti se zapojí do každodenních činností na farmě, jako je krmení koní, čištění a také ježdění. 

Táborníci prožijí týden plný nevšedních zážitků. Čeká je mnoho zajímavých her a soutěží, nebudou chybět ani večerní táborové ohně. Na konci každého turnusu dostanou děti sebou domů své vlastní výtvory.

 


Indiánská vesnice Jangelec 

 

Přijďte se podívat, jak kdysi žili indiáni. Mužete si zde vyzkoušet spoustu exponátů a dovedností - zastřílet si z luku či coltu, zabubnovat na bubny, zaházet tomahawkem.

Nabízíme také jízdu na koni. Buď hodinové nebo i týdenní.

Letní tábory aneb, koně, koně a zase koně. Nedělíme tábory na pobytové a příměstské.

Abychom vyšli rodičům a jejich dětem vstříc, dáváme možnost volby zda přespat či jet na noc domů.

Více informací na www.indianska-vesnice.cz

 

 

 logowestern2